Diplomaátadó a Neumannon

A Neumann János Informatikai Kar végzős hallgatói február 21-én ünnepélyes keretek között vehették át diplomájukat. A téli záróvizsga-időszakban 101 hallgató tett sikeres záróvizsgát.

Mérnökinformatikus alapszakon 61-en magyar, 8-an angol nyelvű képzésen végeztek, míg mérnökinformatikus mesterszakon 18 hallgató a magyar, illetve 2 hallgató az angol nyelvű programot fejezte be sikeresen. Hárman alkalmazott matematikus MSc diplomát szereztek, valamint végzett az első évfolyam a kiberbiztonsági szakmérnök/szakember szakirányú továbbképzésen is. Ketten kiberbiztonsági szakember, 7-en kiberbiztonsági szakmérnök oklevelet vehettek át. A diplomaátadó ünnepségen adták át a kar kiváló hallgatóinak okleveleit is. Az 50. Tudományos Diákköri Konferencia eredményei alapján a Kari TDK vándordíjak közül Kari Nívó Díjat vehetett át Szilák Károly, Kari Alkotói Díjat Kaló Áron Zoltán és Kari Kreativitás Díjban részesült Szabó-Gali Ákos. A Kar Kiváló Hallgatója díjat Czinder Vendel Bence vehette át, valamint Dékáni dicséretben részesült a végzett hallgatók közül Koppány Ádám. Az ünnepség a mérnöki fogadalomtétellel zárult.

VÉGZŐSÖK

BSc mérnökinformatikus (magyar nyelvű képzés)

Adrián Arnold, Almási Rezső Máté, Bakó Tamás, Balogh Árpád Móric, Bánfalvi Boldizsár, Barák Barna, Bárány Viktória, Csépke György, Cserfalvi András, Demján Zsolt, Détár Gergely, Dombovári Dávid, Dujmov Dejan, Erneszt Róbert

Farkas Loránd, György Zsuzsanna Anikó, Hevesi Henrik, Hopka Tibor, Hornyák Bence, Horváth Zsófia, Joó Benjamin, Juhász Tamás Dániel, Kasza Eszter, Katona Veronika, Kecskeméthy Dénes, Koppány Ádám, Kovács Bence, Kovács Gergely Zsolt, Kremzner István, Makra Attila, Máté Milán, Molnár Attila, Molnár László Miklós, Nagy Dániel, Nagy Dorottya, Nagy Máté, Nagy Norbert, Nagy Tamás, Németh Csaba, Nguyen Van Nam Tamás, Olcsák Lajos, Piros Attila, Pogány Kitty Katalin, Rúzsa Róbert, Sallai Csaba Sári Tamás, Sedró Sándor, Szabó Márton, Szakács Péter Barnabás, Szász Dániel, Széll Boglárka, Tóth Alex István, Tóth Bence, Tóth Norbert, Török Gábor, Vakulya Ákos Krisztián, Varga Bence, Vass Ádám, Velner Andrea Beatrix, Völgyi-Csík Ádám, Zmák Bence.

BSc mérnökinformatikus (angol nyelvű képzés)

Ahmadov David, Phi Huy Hoang, Horpácsi Gábor Dominik, Körömi János, Molnár Zsanett Teréz, Stamatovski Blagoja, Takács Dóra, Valicsek Dávid Valentin.

MSc mérnökinformatikus (magyar nyelvű képzés)

Barta Levente, Bartos Gábor Lajos, Benkő Gábor, Bringye Zsolt József, Csábrádi Attila, Emődi Márk Benjámin, Farkas Attila, Fónad Gergő, Gulyás Bendegúz, Mogyorósi Péter, Nagy Enikő, Novák Tamás, Pintér Ádám Balázs, Szabó Patrik, Terjéki Péter, Tobik János, Tóth Máté István, Urbán András Gábor.

MSc mérnökinformatikus (angol nyelvű képzés)

Cherni Haythem, Polushina Elizaveta.

MSc alkalmazott matematikus (magyar nyelvű képzés)

Simon Zsófia, Szilák Károly, Zsigó Márton.

Kiberbiztonsági szakember képzés (magyar nyelvű képzés)

Palló Bence, Steinle Szandra.

Kiberbiztonsági szakmérnök képzés (magyar nyelvű képzés)

Bérczes Ákos, Biró Zsolt, Csata Gergely, Csóka János, Máté Tamás, Oláh József, Zsiga Gergely László.
Frissítve: 2020.10.15.

Legfrissebb cikkek