2020.06.30. 02:00

2020.09.28. 01:59

-

-

Óbudai Egyetem Bánki Donát Gépész és Biztonságtechnikai Mérnöki Karán a Magyar Tudomány Ünnepe rendezvénysorozat részeként kerül idén megrendezésre az ICCECIP 2019 – International Conference on Central European Critical Infrastructure Protection / Középeurópai Kritikus Infrastruktúra Védelem Nemzetközi Konferencia, melyen a szervező V4 országok egyetemeinek képviselői mellett francia, ukrán, szlovén és szerb résztvevők is bemutatják a kritikus infrastruktúra védelem és a biztonságtudomány területén elért kutatási eredményeiket. Az idei konferencia is jellemezhető a “Tudománnyal a fejlődésért és a békéért.” jelmondattal. A térség azonos történelmi és kulturális múltja az elmúlt évszázadok során bejárt közös fejlődési út összekapcsolja országainkat és megalapozzák a jövőbeni együttműködést.

Frissítve: 2020. 08. 05.