X. RECCS Tésztahíd-építő Világbajnokság

2020.05.20. 17:00

-

-

a RECCS Tésztahíd-építő Világbajnokság az idei évben tizedik alkalommal kerül megrendezésre az Óbudai Egyetem által. A jubileumi világbajnokság 2020. május 20-án lesz; számos hazai és külföldi felsőoktatási intézmény hallgatóiból álló csapat részvételével. A jeles alkalomra több programmal készülünk, a régi bajnokok felvonulása mellett középsikolások viadalát is megrendezzük, de természetesen a fő attrakció most is a tésztahidak törése lesz. Az egyetemi (bánkis) csapatok mellett idén is várjuk a lett, litván, brazil, török, erdélyi, német, orosz csapatokat, de reméljük, több új egyetem is képviseli magát. Idén egy különleges helyszínen rendezzük meg a versenyt, hogy még méltóbban ünnepelhessük a kerek évfordulót.

Frissítve: 2020. 09. 08.